لحظه شماری برای بازگشت احمدی نژاد

 

از توصیه حکمیانه بزرگان نظام و تشیع تا درخواست‌های مکرر مردمی

یک منبع آگاه در گفت و گو با میدان ۷۲ ضمن اشاره به استمرار جلسات دکتر محمود احمدی نژاد با مقامات عالی رتبه نظام خاطر نشان کرد، ایشان با محبت و عطوفت بارها به دکتر احمدی نژاد توصیه کردند در عرصه های سیاسی و مردمی فعال تر شوند. وی با پرهیز از افشای جزئیات جلسات مذکور خاطر نشان کرد: همین قدر بدانید که بسیاری با مشاهده این روابط حسنه ضمن برنامه ریزی های گسترده می‌کوشند تا با جنجال رسانه ای خلاف انچه در حال وقوع است را منعکس کنند. این منبع آگاه با توجه به اصرار خبرنگار میدان ۷۲ در رابطه با چرایی عدم انعکاس حداقلی این جلسات از سوی احمدی نژاد و رسانه های نزدیک به وی، گفت: رئیس جمهور دولت نهم و دهم در سیره عملی خود اثبات کردند که برخلاف بسیاری از به اصطلاح اصولگرایان و دولت مردان فعلی حاضر به هزینه کردن از بزرگان نظام و تشیع برای توجیه اقدامات خود نیستند و بلعکس احمدی نژاد معتقد است این مسئولین هستند که باید پاسخگو اقدامات خود باشند و هزینه اقداماتشان نباید به پای ذخایر نظام نوشته شود. وی تصریح کرد: بی شک با توجه به این توصیه حکیمانه در کنار درخواست های مکرر و گسترده مردمی در جهت فعالیت جدی احمدی نژاد در عرصه های مختلف، می توانید ریشه حملات و حاشیه سازی برای احمدی نژاد را با وجود استمرار سکوت این خادم مردم بیشتر درک کنید. حملاتی که از جبهه ورشکسته به اصطلاح اصولگرایان تا دوم خردادی ها را در برمی گیرد، ترسی که آرامش را از آنان سلب کرده است.

/ 6 نظر / 114 بازدید
میثم دیانی

سلام به روز هستم http://modafeanhaghighat.blogfa.com/ یا رسول الله(ص)[گل]

ماه ولاء

خدایا مارو ببخش که در کار خیر یا “جار” زدیم... یا “جا” زدیم...[گل]

امیررضا آل حبیب

سلام علیکم میدانید در قطب شمال گرگ ها را چطور شکار میکنند ...؟ روی تیغه ای خون ریخته و آن را در قالب یخی قرار میدهند و در طبیعت رها میکنند. گرگ ان را میبیند ؛ خون را ؛ لیس میزند ؛ یخ آب میشود و تیغه زبان گرگ را میبرد؛گرگ خون بیشتری میبیند و تصور میکند شکار خوبی بدست آورده ... بیشتر لیس میزند و خون خود را میخورد ... آن قدر از گرگ خون میرود که توسط خودش میمیرد ؛ و این کاری است که ماهواره با شما میکند ... خودت خودت را میکشی ... تصور میکنی گرگ دانایی هستی ولی تو قربانی یک سیستم کثیف شدی. لقمه هایمان را حرام نکنیم؛ دجال را از خانه ها بیرون کنیم.

ماه ولاء

پدرم هر وقت میگفت "درست میشود"... تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ میباخت...! ولادت امــــــیر بـــی قــــرینـــــه امام علی علیه السلام بر شما و همه پدران آزاده دنیا مبارک باد[گل]

رهبری اگر صلاح می دانست از احمدی نژاد رفع اتهام کرد. پس حرفهای شما اشتباه است.

علی

بدون مشایی عالیه ولی بااو نه نه'۰۰۰۰