نحوه سلوک احمدی نژاد یک صحنه بی نظیر آفریده است

 

شبکه ایران / «غلامحسین الهام» در پنجمین همایش ملی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن اجلاس سران افزود: امروز شاهدیم و فردا نیز تاریخ شهادت خواهد داد که نحوه سلوک ایشان (رییس‌جمهور) یک صحنه بی‌نظیر آفریده است و دیگر این مردم نیستند که دنبال رییس جمهوری باشند بلکه این رییس‌جمهوری است که به سوی مردم می‌دود، منتظر آنان می‌ماند و مردم با جرأت و علاقه سر راه او را سد می‌کنند و رییس‌جمهوری برای شنیدن سخنان آنان به سمت آنان می‌رود و خم می‌شود.
سخنگوی دولت اظهار داشت: امروز هیچ‌کس نشنیده است که رییس‌جمهوری در دسترس نباشد. هرکس این را شنیده است، «گیرنده» را اصلاح کند چرا که «فرستنده» در دسترس است و این نه یک ارتباط ملی، که در سطح جهانی نیز شکل می‌گیرد.
وی با اشاره به دیدارهای رییس‌جمهوری و نحوه ارتباط او با مردم گفت: ایشان الگوی تازه ارتباطی در عرصه بین‌المللی آفریدند که یک نوع پیام‌رسانی است و به مشی پیامبران در شهر و روستا به دنبال ارتباط سازنده و انسانی با مردم تلاش کرده است تا این جامعه را با امام و نقطه کمال تعالی مرتبط کند و روابط عمومی‌ها نیز با این رویکرد است که موفق خواهند شد.
الهام تصریح کرد: اگر تعامل انسانها با یکدیگر در بستر باور، اعتماد و محبت شکل بگیرد، مستحکم‌ترین پیوندی خواهد بود که فرد و جامعه را به سمت تعالی خواهد بود.
به گزارش ایرنا وی با اشاره به نقش روابط عمومی دستگاه‌ها در ایجاد فضای تعامل بین جامعه و حاکمیت افزود: ملت ولی‌نعمت ما و صاحبان واقعی کشور هستند و کارگزاران هیچ شأنی جز خدمتگذاری مردم ندارند و رییس‌جمهوری به خوبی از آن به عنوان «نوکری ملت» یاد کرده است.
سخنگوی دولت در پایان اظهار داشت: آنچه رییس‌جمهوری انجام داده، از طریق روابط عمومی‌ها محقق نشده است و امیدواریم روابط عمومی‌ها با عینت بخشیدن به مفاهیم و ارزش‌هایی که در این ارتباطات وجود دارد، اینگونه ارتباطات را شکل دهند. 
 

 
/ 5 نظر / 9 بازدید
حامد ن

سعید جلیلی: ماشین دولت ضعیف و ناتوان است http://rajanews.com/detail.asp?id=157803

رخصت

سلام چرا ساكتين؟ ديگه با اين تركيب دليلي برا سكوت وجود نداره تكليف روشنه - نكنه شما هم قائليد ظلمي صورت گرفته و اگه رهبري اقدامي نكنه ايشون هم شريكه؟

sifalaw

سلام چرا ساکتین[سوال]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![چشمک][متفکر] بله خب نذر کنید روزی یه چنتا داد بزنید احیانا همسایه های تهرانی هم بشنون خدا بدور چه حرفا نمی گن طرف دختر و با حیاست صداشو نباید غریبه بشنوه سایشم آفتاب و مهتاب نبینه[نیشخند] ایشش

م

منتظر چی؟

sifalaw

[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] سلام عید مبارک دوسال پیش چنین روزی یادتون هست ؟ البته بماند میگم چه عجب نظرمون بایکت نشده [نیشخند]راستی این منتظر چی ؟ یعنی چی ؟های اومدم عین نن جونا دعواش کردین دِهَ[قهقهه]