بعد از 8 سال فحاشی، قاعده بازی عوض شد!

بعد از هشت سال فحاشی و هتاکی علیه رئیس جمهور منخب ملت ایران، انگار از دیروز قاعده بازی به کلی تغییر کرده است و هیچ کسی حق کوچکترین کاری که شائبه توهین به رئیس جمهور آتی تلقی شود را ندارد.
 
به گزارش 598 به نقل از بی باک، در آغاز بخش دوم مناظره دیروز کاندیدای ریاست جمهوری، محمدرضا عارف و محسن رضایی و حسن روحانی به شیوه مناظره انتقاد کردند و حتی محسن رضایی از رسانه ملی خواست که از هم اکنون همه این هشت نفر را رئیس جمهور بداند و شان و جایگاه ریاست جمهوری برای آنها قائل شود!
 

حال جای سئوال دارد که اگر یک کاندیدای ریاست جمهوری دارای چنین شانی است که نتوان از او سئوالات کوتاه و کلیدی پرسید و این نوع سئوال پرسیدن موجب خدشه به جایگاه او می شود، با این حساب رئیس جمهور منتخب ملت، دارای چه جایگاه و منزلتی می باشد؟!
 
این سه نفر در حالی چنین مناظره هایی را توهین به خود تلقی می کنند که برخی از همین چهره ها و دوستانشان در هشت سال گذشته شدیدترین توهین ها و افترائات را نصیب رئیس جمهور قانونی و منتخب میلیونها ایرانی کرده اند.
 
جدای از رویکرد متناقض گذشته این افراد، حال جای سئوال دارد که آیا قاعده بازی این دوستان برای همیشه عوض شده است و از این پس به هیچ وجه نباید نه تنها به رئیس جمهور بلکه حتی به کاندیدای ریاست جمهوری نازک تر از گل گفت یا اینکه در صورت عدم انتخاب این افراد از سوی ملت شریف ایران، بازهم می توان به رئیس جمهور منتخب مردم فحاشی و هتاکی کرد؟!

____________________________________________

پی نوشت:

- تسامح در مبارزه با فساد، همدستی با مفسدان و فاسدان و موجب عدم تحقق حماسه سیاسی است!

- پر واضح است که مقصود جام صبوحی از انعکاس این خبر چیست!

- نگارنده با اعتراض کاندیدا ها به نحو برگزاری مناظره موافق است و حقیقتا این اعتراض را بجا می داند.

- یک بنده خدایی گفته یاد مسابقات هفتگی مرحوم نوذری افتادیم!! پر بی راه هم نگفته آن بنده خدا!!

/ 3 نظر / 17 بازدید
مهدی کوچک زاده

سلام "تسامح در مبارزه با فساد، همدستی با مفسدان و فاسدان و موجب عدم تحقق حماسه سیاسی است!" را در http://kouchakzadeh.blogfa.com/post-254.aspx بخوانید و در صورت صلاحدید به دیگران هم توصیه کنید!

علی

سلام دقیقا درسته زنده یاد مرحوم نوذری، روحش شاد و خدایش رحمت کند.

رخصت

نظر سنجي خنده دار شبكه ايران http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=152713&Rate=0