اَلا لایحمل هذا العَلَم الّا اهل البصر والصبر

این یادداشت باید در روز 4 اردیبهشت ماه یعنی روز میلاد جام صبوحی روی وبلاگ قرار می گرفت منتهی از آنجا که اقبالمان خوش بود به خاطر حضور در مراسم استقبال از دکتر احمدی نژاد و دیدار با ایشان در جمع جوانان استان چهارشنبه از صبح تا تقریبا غروب نه فرصت نوشتن بود و نه فرصت بروز آوری وبلاگ البته زهی سعادت چرا که اساسا موجودیت این وبلاگ در تاریخ 4 اردیبهشت ماه 1388 به خاطر حمایت از ایشان بود و تا آنجا که در وسع نگارنده بود این هدف دنبال شد و انشالله تتمه ی دوران پر فراز و نشیب احمدی نژادی هم به همین منوال سپری خواهد شد؛ توضیح اینکه در این برهه ی زمانی که به انتخابات پیچیده ی ریاست جمهوری نزدیک می شویم امکان دارد نگارنده مطالبی چه به قلم خود و چه به قلم دیگر دوستان برای کاندیدای مورد نظر منتشر کند.اگرچه اعتراف می کنم در این بازار داغ احساس تکلیف که خیل کثیر شیفتگان انشالله خدمت و نه مشتاقان قدرت صف در صف اعلان حضور می کنند و هی پشت سر هم سایت تاسیس می نمایند جهت تنویر افکار عمومی و خصوصی بنده شخصا مبهوت و متحیر و ایضا هراسان هستم.بنابراین تا از این حال تحیر به تعقل نرسم دست نگه می دارم.البته حدس هایی در باب انتخابات پیش رو هست که قلمی کردن آن معقول نیست؛امیدوارم این هراس غریب و دلواپسی عجیب که تنها بخاطر بقای گفتمان حاکم است با حضور شخصی که مورد اجماع باشد مرتفع گردد اگرچه کمی از تشکیل اجماع از دو گروه مد نظرم دلسرد هستم اما گمان می کنم هنوز امید هست اگر خدا بخواهد می شود آنچه که باید بشود. به هر روی منتظریم تا ببینیم روزهای آینده چه خواهد شد فقط دعا می کنیم آقایانی که شب احساس تکلیف می کنند و روز بعد اعلان حضور به همین روز اکتفا کنند و کار را به اعلان شبانگاه نکشانند و بر تحیر ما نیفزایند خدا خیر کثیرشان بدهد.

 ____________________________________________________

پی نوشت:

*ما،جلیلی، لنکرانی و الهام( مطلب مهم و تحلیل درستی است )

*در هنگام انتظار برای گشودن درب سالن اجتماعات صحبت از احساس تکلیف کاندیدا ها شد یکی از دوستان اظهار داشت که " این احساس تکلیف نیست بلکه جشن تکلیف است " و ما را کلی به خاطر این ترکیب خوش ساخت و به موقع مشعوف و محظوظ و مبتهج گردانید.

*دکتر احمدی نژاد در ارتباط با انتخابات پیش رو خیلی مطمئن سخن گفت.

*یک مشت آدم معلق و معطل، بیجهت اتمسفر زده شدند دریغ از تحقق یک کدام جل الخالق!!

*به کوری چشم شیمون پرز و دیگر کفار ملاعین احمدی نژادی خواهیم بود و به آن افتخار می کنیم.

*خدا کمکمان کند و گفتمان باقی بماند در همین راستا و برای حمایت از رئیس جمهور مکتبی و مردمی یازدهم قلم می زنیم انشالله.

*در تصویر فوق ما یعنی نگارنده به قدر یک نخود مشهودیم که به دلیل قلت آن انتشار این تصویر را من عندی جایز و نیز بلامانع دانستیم. 

*«اَلا لایحمل هذا العَلَم الّا اهل البصر والصبر»

/ 4 نظر / 9 بازدید
آدرن هاست

دويست و پنجاه مگابايت هاستينگ سي پنل رايگان با اسکريپت سايت ساز(وردپرس، جوملا و ....) و امکانات زياد ديگر همين امروز سايت شخصي خود را به رايگان بسازيد آدرن هاست ارائه دهنده ي خدمات هاستينگ با پلان هاي مادام العمر www.adren.ir

محمد

مرحمت فرموده بعد از نام پرز و کفار، نام برخی از ما ایرانی ها رو هم درج فرمایید. با تشکر و امتنان

پسر انسان

این درست است : به کوری چشم کفار و دشمنان اسلام ولایتمدار خواهیم بود و هستیم!!!! نیست؟! نکند مصداق حب شی یعمی و یعصی شویم؟! نکند گرفتار دنیای "مخلواقت"شویم؟! ماکه دینمداریم نباید گرفتار شویم[لبخند] زنده باد بهار ولایتمداری بهاری که از انحراف خبری نیست!!

امیررضا آل حبیب

سلام علیکم بما صبرتم دست مریزاد.تبریک عرض می کنم هم سالروز تولد وبلاگ رو هم روز زن رو به شما خواهر خوب بصیر و اگاه جزاکم الله احسن الجزاء در سایه عنایات خانم فاطمه زهرا (س) برقرار باشید. ایام به کام[گل]