برگزاری جشن تولد احمدی نژاد در مقابل درب منزل رئیس دولت عدالت و مهرورزی+ آدرس من

 

به گزارش نکات پرس؛ جمعی از دوستان و علاقه‌مندان به دکتر محمود احمدی نژاد بنا دارند در روز تولد ایشان (دوشنبه ۶ آبان)، بعد از نماز مغرب و عشاء، از ساعت 6 تا 9، در مقابل منزل رئیس دولت عدالت و مهرورزی حضور پیدا کنند.

یکی از وبلاگ نویسان حامی احمدی نژاد در همین رابطه نوشت: مسجد جامع نارمک، نزدیک منزل دکتر است. دوستان می‌توانند قرارهایشان را برای زمان نماز مغرب، در محل این مسجد تنظیم کنند و بعد از نماز هم در میدان ۷۲ حضور پیدا کنند.

گفتنی است منزل احمدی نژاد در خیابان گلبرگ غربی، بین خیابان‌های بختیاری و سمنگان، میدان ۷۲، بن بست هدایت قرار دارد و پیش بینی می‌شود احمدی نژاد در جمع حامیان خود سخنرانی را همچو تجمعات قبلی داشته باشد.
در همین راستا یکی از مسئولان برگزار کننده همایش به نکات پرس گفت: این برنامه بدون هماهنگی قبلی با شخص آقای احمدی نژاد و به صورت خودجوش و در تقدیر از شخصیت ایشان برگزار می‌شود.

وی در همین رابطه از علاقه مندان به احمدی نژاد خواست تا همگی با یک شاخه گل سرخ در مقابل منزل وی حاضر شوند.

نکات پرس آماده است تا حاشیه نویسی ها، عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی مخاطبان از این برنامه را منتشر کند.

دکتر جان تولدت مبارک جای ما خالی

/ 6 نظر / 44 بازدید
کودکِ درون

عه آبانی هستن ایشون؟؟؟ پس بگو چرا انقدر دربو داغونه!!!

مصطفي

انشاءالله خبر مرگش همه با هم براي روز مرگش جشن ميگيريم

محسن ص

درود بر شیرمرد ایران زمین ، کسی که تنها با خدا معامله کرده و بس! حاج محمود دوست داشتنی خداوند عزتت را روز افزون کند که فرمود "تعز من تشاء و تذل من تشاء بیدک الخیر!" افسوس که شرایط مهیا نیست وگرنه با افتخار تمام به زیارت این سرباز واقعی ولایت می رفتم. تعجیل در فرج امام زمان، سلامتی رهبر مظلوممون امام سید علی و سرباز مظلومش حاج محمود احمدی نژاد صلوات! الا و لعنت الله علی القوم الظالمین!!! یا زهرا

اشکان

سلام. یه تحلیلی دارم از جریانات اخیر... گفتم به دل پیگیری مثل شما شاید خوش نیاد اما حداقل میتونم باور کنم که شما میتونین عمیق فکر کنین. چیزی که از احمدی نژاد خیلی "بدیهی " هست دشمنی قسم خورده ی اون با اصلاح طلبان و عادت به زیر بازی زدن و زیر همه چیز زدن در صورت شکست محتمل است؛ حال سوال درست در این کشمکش 24 سال و خرده ای این هست که بعد از دوره ی آقای رفسنجانی و با فرض عدم تغییر آقای هاشمی در طول این مدت؛ آیا آقای احمدی نژاد چیزی غیر از یک بازیچه برای نسل کشی اصلاح طلبان برای رساندن توازن قدرت میان آقا و آقای رفسنجانی بودند؟ خیلی ساده است که رئیس جمهور کنونی فردی است که از دو طرف به آقای اکبر هاشمی رفسنجانی و آیت.. خامنه ای متصل و البته استراتژیست هست. شما رو یاد مورد خاصی نمیندازه؟ فکر نمی کنین که توازن قدرت با ایجاد جریان نامتمرکز در مقابل متمرکز از ساده ترین اصول فلسفه ی سیاسی هست؟

پسر انحرافی

سلام رفیق . واقعا جات خالی بود تولد دکتر . یا علی زنده باد بهار