دادگاهی برای منادی عدالت

* این روز ها خبری مبنی بر محاکمه ی رئیس جمهوری است که خستگی را خسته کرده بود!

* ما قرار است در جمهوری اسلامی ایران مردی را محاکمه کنیم که جهانی را متوجه اسلام و امام(عج) و ایران کرد.

* ما قرار است در ایران اسلامی کسی را محاکمه کنیم که پایبندی به ارزشها و گفتمان امام و انقلاب را احیا نمود.

* ما قرار است اینجا در ایران مردی را محاکمه کنیم که در دنیا به استکبار ستیزی و عدالت و احقاق حق مستضعفان شهره است.

* ما قرار است درست در همین کشور کسی را محاکمه کنیم که به ساده زیستی ، خدمتگزاری و شجاعت و قاطعیت شهره ی نه ایران که جهان است.

* ما قرار است در این مملکت شریف کسی را محاکمه کنیم که در مقابله با مفاسد و کوتاه کردن دست غیر بر بیت المال چنان قاطعیتی نشان داد که فوج فوج دشمن برای خود تراشید.

* ما قرار است یک انسان مسلکی ولایی و علوی را درست در مملکت امام زمان پای میز محاکمه ببریم.

* ما در کل فضای مجازی این خبر را منتشر کرده ایم و لابد منتظریم تا مستضعفان جهان و آنان که چشم امید به ایران دوخته اند از این واقعه خرسند شوند.

* ما قرار است کسی را که انقلاب را به ریل اصلی خود باز گرداند در حالی که می رفت تا از ریل خارج شود! تا چند روز دیگر پای میز محاکمه ببریم.

* ما قرار است آن مرد را که مولایش در تمجید او فرمود تنها شعار عدالت و زنده شدن این شعار از سوی او کفایت می کرد محاکمه کنیم.

*  ما قرار است به دنیا نشان دهیم که می توانیم پرونده های بزرگ مفاسد برخی نور چشمی ها را هر روز به تعویق بیندازیم و به لطایف الحیل با آن ها مدارا کنیم اما منادی عدالت را درست در وقت مقرر و تا چند روز دیگر به دادگاه بخوانیم.

* ما قرار است چه بکنیم........

/ 10 نظر / 24 بازدید
میثم دیانی

سلام احسنت حلاج هم بر دار شد از کین و جهل. یا زهرا(س) [گل]

محسن ص

سلام احسنتم! (محرم شده دیگه، ما به خاطر همین خیانت هاست که یه عمره مشکی پوش سید الشهدا شده ایم!!!. مشکل اول و آخر ما همین منافق های داخلی هست و بس!) ان شاالله به اهداف شومی که در سر می پرورانند!!! نمی رسند چرا که خداوند می فرماید: و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین!!! تو رو خدا با اون قلب های پاکتون برا همه شیعیان مظلوم جهان علی الخصوص "حاج محمود احمدی نژاد این مظلوم واقعی چند سال اخیر ایران" تو این روزها تو جلسات مذهبی، هیئات ، نمازها، نمازشب ها و خلاصه تو خلوت هاتون با خدا، دعا کنید که ان شاالله" الدعا یردّ القضا". ان المنافقین فی الدرک الاسفل من النار و لن تجد لهم نصیرا !!!!!!!! یا زهرا

آتنا س م در پاسخ به خطیب رهبر یا همان اژه ای

همین که کامنت شما رو تایید نکنم بهترین پاسخ هست.

میثم دیانی

سلام به روز هستم http://modafeanhaghighat.blogfa.com/ یا باقر(ع)[گل]

امیررضا آل حبیب

با سلام و آرزوی موفقیت مطلب شما در سایت مهرورزی منعکس شد http://www.mehrvarzi.ir/fa/52302

sifalaw

سلام دیر نیست محاکمه آنان که امروز به ناحق می تازند و نیامده کلیدشان که هیچ کلیدهایشان را گم کرده اند و از گام اول دروغ ها آغاز شد ولی یه مطلب جدید هم چندی پیش خواندم دختری در ایتالیا کتابی نوشته است با نام یک روزی یک رییس جمهوری بود و در آن نوشته محمود احمدی نژاد” رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته است!نویسنده ایتالیایی این کتاب در گفت وگو با خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) گفت: احمدی نژاد تنهامرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.وی افزود: می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم. احمدی نژاد چیز کمی نیست، او یک نوآور و مبدع در عصر ما است. او هولوکاست را نفی کرده و به فکر استفاده از انرژی هسته ای است. وی اپوزیسیون را خاموش و آمریکا را تهدید می کند.این نویسنده ایتالیایی، گفت: البته او به زنان اجازه نمی دهد تا حجاب خود را بردارند، اما این به هیچ وجه یک مساله نیست. چرا زنان ایرانی آنقدر علاقه دارند تبدیل به زنان غربی شوند؟شاید آنها دوست دارند تبدیل به مدیرانی شوند که زندگی خود را از شرکتی به شرکت دیگرگذرانده و خود را به خاطر سفرهای متعدد ب

sifalaw

وی گفت: من هیچ گرایش سیاسی به چپ و راست ندارم، ولی به نظر من رییس جمهوری ایران واقعا تنها فردی است که رفتار او فراتر از نظم سیاسی حاکم برجهان است .کتاب ۸۱ صفحه ای “یک روزی یک رییس جمهوری بود” در کتابفروشی های سراسر ایتالیابه قیمت ۹ یورو عرضه شده است.

حورا

آری مولایم با رفتارش سخن می گوید: در شام غریبان اهل بیت (ع) حسین زمان ((غریبان)) را جمع کرد... http://upload7.ir/images/05928154957543471759.jpg http://upload7.ir/images/44482354242940467678.jpg بقیه ی عکس ها در سایت KHAMENEI.ir

مهدی کوچک زاده

سلام "آقای ظریف! این پیام ملت ایران است!" را در http://kouchakzadeh.blogfa.com/post-313.aspx بخوانید و در نشر آن بکوشید. اجرتان با اباعبدالله علیه السلام.